Головна / Усі події / У виші інавгурують нових почесних професорів – Олександра Моцика та Морітца Гунцінгера

29 квітня 2016 року об 11.00 розпочнеться урочисте засідання вченої ради вишу під час якого відбудеться інавгураційна церемонія  вручення титулу «Почесний професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» українському дипломату, екс-послу України в Туреччині, Польщі, США, заступнику голови наглядової ради університету Олександру Моцику та почесному професору в галузі зв’язків з громадськістю та комунікації, керівнику-партнеру компанії «GFI GmbH Communications», заступнику голови наглядової ради «Brocard Group», раднику Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи, доктору Морітцу Гунцінгеру.

До участі в інавгураційній церемонії запрошені голова наглядової ради Ігор Палиця, сенат університету (ректор, проректори, декани факультетів та інститутів), викладачі й студентство вишу.

Представлять гостей до нагородження декан інституту іноземної філології Оксана Рогач і декан факультету міжнародних відносин Сергій Федонюк.

Опісля Морітц Гунцінгер виголосить доповідь на тему «Як ми сприймаємо людей і чому вдавана поведінка шкодить професійному іміджу». Олександр Моцик зосередить увагу присутніх на витоках української дипломатії та представить доповідь «Перші п’ять століть дипломатії Києва: дипломатія Київської Русі».

П'ятниця, 29 Квітень, 2016 - 11:00
П'ятниця, 29 Квітень, 2016 - 13:00
актова зала головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (навчальний корпус А, просп. Волі, 13).