Головна / Усі події / У СНУ дебати щодо розвитку сільських територій в контексті виконання Угоди про асоціацію "Україна-ЄС"

14 вересня 2018 р. о 14.00 на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки розпочнуться дебати щодо розвитку сільських територій у контексті виконання Угоди про асоціацію "Україна-ЄС".

Організатор: ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України».

Партнери:Східноєвропейський національний університет імені Лесі УкраїнкиДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України»Науково-практичний центр профілактичної медициниВолинський відокремлений підрозділ Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування".

Запрошуємо вас долучитися до дискусії.

П'ятниця, 14 Вересень, 2018 - 14:00
П'ятниця, 14 Вересень, 2018 - 17:00
конференц-зал бібліотеки СНУ імені Лесі Українки, 4-й поверх (м. Луцьк, вул. Винниченка, 30а).