Головна / Усі події / У День закоханих запрошують на романтичну екскурсію Старим містом

У День закоханих запрошують на романтичну екскурсію Старим містом

14 лютого о 15.00 у Луцьку розпочнеться безкоштовна екскурсія «Романтичний Луцьк часів з’їзду європейських монархів і після нього», яку проведе старший викладач кафедри документознавства і музейної справи, кандидат історичних наук Оксана Штанько.

Екскурсія стартує від Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2) і триватиме дві години.

Цьогоріч Луцьк і лучани відзначають 590-ту річницю знакової у міській історії події. Ідеться про Луцький з’їзд монархів. Він року Божого 1429 започаткував коронаційну бурю, ознаменувавши собою важливість нашого міста у політичній стратегії великого князя литовського Вітовта.
Була у тієї події також інша сторона ‒ чуттєва і романтична! Маловідома і загадкова, оповита загадками і легендами.
Відтак 14 лютого ‒ у День усіх закоханих «Центр туристичної інформації та послуг» спробує привідкрити завісу романтичних історій часів Зʼїзду європейських монархів і після нього.
Як укладали шлюби у ту епоху, чи існувало справжнє відчайдушне кохання і на що воно штовхало мешканців Луцька, якою була кара за перелюби-подружні зради, як зверталися до коханих і милих серцю людей ‒ про це та багато інших цікавинок почуєте, завітавши на безкоштовну екскурсію.
Солодким закінченням екскурсії стануть відвідини атмосферної кавʼярні «Старе місто» і куштування фірмового луцького десерту «Моє серденько».
Буде незмінно цікаво, солодко і романтично!

 

Дата та час події: 
Понеділок, 4 Лютий, 2019 - 11:15
Кінець події: 
Четвер, 14 Лютий, 2019 - 17:00
Місце проведення події: 
Центр туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2).