Головна / Усі події / Триває дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників

Триває дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників

Триває дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного й інженерно-технічного спрямування. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, засновник та організатор наукової першості (Всеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти) – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Олімпіада започаткована для виявлення, розвитку обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у СНУ імені Лесі Українки, реалізації здібностей талановитих учнів відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році, затверджених наказом МОН від 11 жовтня 2018 року № 1096 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 21 грудня 2018 року за № 1456/32908, та Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
Кожен учасник олімпіади отримає додаткові 20 балів до сертифіката ЗНО з фізики.
В олімпіаді з фізики можуть взяти участь особи із повною загальною середньою освітою або які отримають документ про повну загальну середню освіту 2020 року.

Олімпіада відбувається у два тури:
23 жовтня – 6 грудня – дистанційний;
7–9 грудня – очний.

Під час дистанційного туру учасники олімпіади знайомляться із завданнями на офіційному вебсайті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Розв’язки з реєстраційною карткою (скан розв’язків) надсилають на електронну адресу: olimphysicslutsk@ukr.net
До участі у другому турі допускають учасників, які набрали не менше як 75 % балів на першому етапі.
Телефон для довідок: +38(066)9615534.
E-mail: olimphysicslutsk@ukr.net

Факультет інформаційних систем,
фізики та математики

Дата та час події: 
П'ятниця, 15 Листопад, 2019 - 14:45
Кінець події: 
Понеділок, 9 Грудень, 2019 - 18:00