Головна / Усі події / Трансєвропейська школа з фізики та високих енергій (TESHEP)

Трансєвропейська школа з фізики та високих енергій (TESHEP)

11–18 липня 2019 р. на базі практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки відбудеться Трансєвропейська школа з фізики та високих енергій (TESHEP) за участі заступника міністра освіти і науки України Максима Стріхи, директора Державного фонду фундаментальних досліджень України Бориса Гриньова, старшого радника із роботи з асоційованими членами ЦЕРН Крістофера Шафера та провідних дослідників України, Франції, Угорщини, Німеччини, Польщі, Румунії тощо.

15 липня о 9.00 відбудеться спільна конференція організаторів та учасників Трансєвропейської школи з фізики та високих енергій (TESHEP).

Мета школи полягає у залученні наукової молоді зі Східної та Центральної Європи до вирішення питань фізики високих енергій та Великого андронного колайдера, розвитку нового партнерства і співпраці між лабораторіями й дослідницькими групами. У програмі школи лекції, тематичні семінари, практичні сесії, конференція.

Для участі у школі студенти подають презентацію про своє дослідження. Під час роботи школи заплановані спеціальні сесії для студентів із професорами, де кожен студент отримує допомогу для завершення проекту та його презентації на конференції, а також обговорює тему з активними дослідниками в тому ж напрямі, але з іншого наукового співтовариства.

Літня школа організована для аспірантів першого і другого року, а також магістрів, що спеціалізуються в галузі фізики з високих енергій або ядерної фізики. Вона сприятиме зміцненню зв’язків між університетами та науковими установами.

Дата та час події: 
Середа, 10 Липень, 2019 - 15:00
Кінець події: 
Четвер, 18 Липень, 2019 - 17:00
Місце проведення події: 
база практик табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки (с. Світязь, Шацький р-н, Волинська обл.).