Головна / Усі події / Студенти вишу запрошують на благодійну імпрезу «Врятуй життя дитині»

Студенти вишу запрошують на благодійну імпрезу «Врятуй життя дитині»

21 квітня о 18.30 відбудеться офіційне відкриття університетської благодійної імпрези «Врятуй життя дитині».

Організатори заходу – первинна профспілкова організація студентів СНУ імені Лесі Українки та благодійний фонд «Серце до серця».

Мета дійства – збір коштів для придбання обладнання в реанімаційне відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання, а також популяризувати серед молоді новий формат культурно-мистецького дозвілля.

У програмі імпрези:

• виступи найкращих артистів міста й області;
  • майстер-класи;
  • парад дебютантів балу у виконанні міс та містерів факультетів (інститутів),
  • парад живих скульптур, театральних мімів костюмованих акторів;
  • благодійний ярмарок виробів Handmade від студентів вишу та громадських організацій міста, галерея мистецтв, аукціон;
  • показ мод від модельєра Анни Дідух і «New mod» з українською колекцією «Квітуча країна» та багато інших цікавинок.

Четвер, 21 Квітень, 2016 - 18:30
Четвер, 21 Квітень, 2016 - 21:00
актова зала головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (навчальний корпус А, просп. Волі,13).