Головна / Усі події / Студентам презентуватимуть Стипендіальну програму «Завтра.UA»

Студентам презентуватимуть Стипендіальну програму «Завтра.UA»

15 жовтня о 13.30 у конференц-залі головного корпусу СНУ імені Лесі Українки відбудеться презентація найбільшої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді в Україні «Завтра.UA».

Головна мета програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі незалежні фахові експерти відбирають стипендіатів за результатами оцінки письмових анонімних робіт і під час проведення очних змагань. Головні критерії відбору: високий рівень професійних знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Переможцям Фонд надає фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, створює додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Детальніше з можливостями Стипендіальної програми «Завтра.UA» та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті http://www.zavtra.in.ua/

Середа, 15 Жовтень, 2014 - 13:30
Середа, 15 Жовтень, 2014 - 15:00
Конференц-зала головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13)