Головна / Усі події / Розпочався прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Президента України «Українська книжка року»

Розпочався прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Президента України «Українська книжка року»

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Президента України «Українська книжка року». Про це повідомляє ГО «Форум видавців».

 

На здобуття премії подаються книжкові видання українською мовою, що вийшли в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

 

Держкомтелерадіо прийматиме заявки разом із виданнями до 15 листопада 2018 року.

 

Заявка повинна містити інформацію про книгу, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію.

 

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотримання законодавства про інтелектуальну власність. Книги, висунуті на здобуття премії, мають бути довершені за змістом та видані на високому естетичному, художньому, поліграфічному рівні.

 

Нагадаємо, що премія «Українська книжка року» присуджується щороку в трьох номінаціях:

 

«За видатні досягнення у галузі художньої літератури» – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;

 

«За вагомий внесок у розвиток українознавства» – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку; довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому,  картографічному виданню або іншому твору україністики;

 

«За сприяння у вихованні підростаючого покоління» – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

 

Заявку та видання (в 2-х примірниках) з поміткою «Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» потрібно надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

 

Деталі про прийом заявок на конкурс

 

http://bookforum.ua/startuvav-pryjom-zayavok-na-shhorichnu-premiyu-prezy...

Дата та час події: 
Субота, 1 Вересень, 2018 - 11:45
Кінець події: 
Четвер, 15 Листопад, 2018 - 09:00
Місце проведення події: 
м. Львів