Головна / Усі події / Робоче засідання вченої ради вишу

Робоче засідання вченої ради вишу

28 квітня 2016 року о 15. 00 в актовій залі головного корпусу відбудеться засідання вченої ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Порядок денний:

1. Про результати засідання спілки ректорів вищих навчальних закладів України (доповідач – ректор університету, професор Коцан Ігор Ярославович).
  2. Про особливості застосування трудового законодавства у вищій школі (доповідач – професор кафедри цивільно-правових дисциплін Якушев Ігор Михайлович).Про студентське самоврядування Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (доповідач – голова студентської ради університету Недбайло Назар Сергійович).
  3. Вибори професорів кафедри:

–      доктора біологічних наук Сухомлін Катерини Борисівни – на посаду професора кафедри зоології (доповідач – учений секретар, доцент Семенюк Лариса Степанівна).
ПЕРЕРВА

4. Розгляд справ щодо підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів. Рекомендації до друку наукових праць (доповідач – проректор з наукової роботи та інновацій, професор Бояр Андрій Олексійович).

5. Про визнання здобутих в освітніх установах інших держав ступенів вищої освіти, наукових ступенів та вчених звань (доповідач – в.о. декана юридичного факультету Демчук А. М.).

6. Про затвердження «Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки» (доповідач – заступник начальника юридичного відділу Качан Тетяна Петрівна).

7. Про рекомендацію до відзначення заохочувальними відзнаками Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Про рекомендацію до відзначення працівників університету з нагоди особистих ювілеїв (доповідач – учений секретар, доцент Семенюк Лариса Степанівна).

Четвер, 28 Квітень, 2016 - 11:30
Четвер, 28 Квітень, 2016 - 11:30