Головна / Усі події / Річард Нюгорд Скарборо, заступник керівника місії Королівства Норвегії в Україні, вручатиме колишнім військовослужбовцям сертифікати з перекваліфікації

Річард Нюгорд Скарборо, заступник керівника місії Королівства Норвегії в Україні, вручатиме колишнім військовослужбовцям сертифікати з перекваліфікації

30 липня 2015 року о 18-й годині у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбудеться вручення колишнім військовослужбовцям, учасникам АТО, членам їх сімей сертифікатів із перекваліфікації з напряму підготовки «Менеджмент організацій» проекту «Україна – Норвегія» за участі Річарда Нюгорда Скарборо, радника-заступника керівника місії Королівства Норвегії в Україні.

У заході візьмуть участь ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан, президент Міжнародного фонду соціальної адаптації (проект «Україна – Норвегія») Володимир Рубцов, директор Міжнародного благодійного фонду «ЕвроАзія» Олексій Іващенко, головний спеціаліст відділу соціальної адаптації учасників АТО та військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, який входить до Управління у справах ветеранів та учасників АТО Міністерства соціальної політики України Борис Венгер і представники влади області та міста. 

Довідка

В період з 27–30 липня в містах Одесі, Ізмаїлі (Одеської області), Кіровограді (дві групи), Вінниці (дві групи), Луцьку відбудуться випуски груп військовослужбовців і членів їх сімей, які закінчили перепідготовку за проектом, повна назва якого – «Професійна перепідготовка звільнених військовослужбовців Збройних сил України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню». Проект чинний в Україні з 2003 року. З 2008-го його фінансує Міністерство закордонних справ Норвегії.

За дванадцять років існування він став одним із наймасштабніших міжнародних проектів в Україні. Послугами проекту скористалося близько 5000 військовослужбовців і членів їх сімей. У проекті беруть участь 13 вишів України, серед яких і СНУ імені Лесі Українки.

Партнери впровадження цього проекту в Норвегії: Університет Нурланда (м. Бодо), в Україні – Міжнародний фонд соціальної адаптації (президент фонду В. С. Рубцов), Міжнародний благодійний фонд «ЕвроАзія» – виконавчий партнер проектів ОБСЄ в Україні та проекту «Україна – Норвегія» Міжнародного фонду соціальної адаптації в Україні.

Основна мета проекту – зменшити вплив негативних соціальних наслідків економічних реформ і реформ оборонного сектора України на звільнених військовослужбовців та членів їх сімей.

Навчання сприятиме підвищенню професійної конкурентоспроможності військовослужбовців на ринку праці України, соціальній адаптації колишніх службовців силових структур до умов цивільного життя, зростанню рівня добробуту сімей військовослужбовців через їх працевлаштування, а також розвитку підприємництва серед військових та організації сімейного бізнесу. 

 

Дата та час події: 
Четвер, 30 Липень, 2015 - 18:00
Кінець події: 
Четвер, 30 Липень, 2015 - 20:00
Місце проведення події: 
Бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30 а).