Головна / Усі події / Програма заходів з нагоди 147-річчя з дня народження Лесі Українки

Програма заходів з нагоди 147-річчя з дня народження Лесі Українки

19-28 лютого 2018 року

Книжкова виставка «Й слово мої уста німії оживило», присвячена 147-й річниці з дня народження Лесі Українки.

Місце проведення: бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).

Виставка творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва студентів і викладачів факультету культури і мистецтв СНУ імені Лесі Українки «Волинь – край Лесі Українки».

Місце проведення: фойє факультету культури і  мистецтв (вул. Ковельська,15).

Он-лайн перегляд в академічних групах кінофільмів:

– «Леся Українка» (документальний фільм Богдана Голеня);

–                     «Наша Леся» (фільм Волинської обласної творчої дитячої студії «Боривітер»);

–                     «Леся Українка» (фільм із циклу «Великі українці»);

–                     «Цікаві факти про Лесю Українку» (документальний фільм про мужню жінку, одного із наймогутніших символів держави – Лесю Українку);

–                     «Стежками Лесі Українки» (документальний фільм про шлях Лесі Українки до власних творчих злетів через терни виснажливої боротьби з невиліковною хворобою);

–                     «Іду до тебе» (фільм про трагічне кохання Лесі Українки до революціонера-марксиста Сергія Мержинського).

Місце проведення: факультет інформаційних систем фізики та математики (вул. Потапова, 9).

Відеопрезентація читання творів Лесі Українки «Рядки, що зачепили душу».

Місце проведення: факультет економіки та управління (вул. Винниченка, 28).

Виставка малюнків студентів географічного факультету «Лесина творчість».

Місце проведення: географічний факультет (вул. потапова, 9).

Проведення на факультетах для студентів годин куратора, лекцій, круглих столів, присвячених вшануванню генія Лесі Українки.

24 лютого (субота)

13.30 – фрагмент вистави Лесі Українки «Лісова пісня» англійською мовою.

15.00 конкурс перекладів поезії Лесі Українки.

Місце проведення: факультет іноземної філології (просп. Волі,13).

14.00 – виставка малюнків «Лесина творчість».

Місце проведення: географічний факультет (вул. Потапова, 9).

25 лютого (неділя)

13.00 урочистості та літературна година, присвячені 147-й річниці від дня народження геніальної поетеси.

Місце проведення: Театральний майдан м. Луцька.

Урочистості у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Місце проведення: Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка

26 лютого (понеділок)

13.30 – поетичний флешмоб «Поезія Лесі Українки мовами народів світу» (ФФтаЖ, ФМВ).

Місце проведення: Музей Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (вул. Потапова, 9).

27 лютого (вівторок)

12.00 – літературно-мистецька композиція «Флористика в поезії Лесі Українки» (Укр-31 група).

Місце проведення: ауд. 101 факультету філології та журналістики (вул. Винниченка, 30а).

1 березня (середа)

12.00 – епістолярний діалог «Листи як свідки: Леся Українка та Ольга Кобилянська» (Журн-35 група).

Місце проведення: ауд. 402 факультету філології та журналістики (вул. Винниченка, 30а).

Понеділок, 19 Лютий, 2018 - 10:00
Понеділок, 26 Лютий, 2018 - 18:00
СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13, м. Луцьк).