Головна / Усі події / Проект «Інноваційний університет та лідерство»

Проект «Інноваційний університет та лідерство»

Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща, під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань запрошують взяти участь у продовженні проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза III: інновації та відносини з оточенням».

 

До участі в проекті запрошуються активні та перспективні представники академічної спільноти, молоді дослідники та керівники підрозділів університетів, лідери освітніх громадських та професійних організацій, представники мас- та соціальних медіа.

 

Мета – підготовка двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати інноваційні освітні та управлінські технології в практики української вищої школи (жовтень 2017 р. група Е), орієнтовані на побудову динамічної структури стосунків з основними стейкхолдерами української вищої освіти (листопад 2017 р. група F). Проект передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі, підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів.

 

Претенденти на участь в обох групах мають до 15 вересня 2017 року (до 18.00) надіслати електронною поштою на адреси Спілки ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародного благодійного Фонду "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" (електронна адреса finikov@edupolicy.org.ua) заявки на участь в проекті.

 

Заявка має містити:

- CV кандидата українською та англійською мовами (з обов’язковим зазначенням своїх службових та особистих електронних адрес та телефонів).

- Мотиваційний лист (з визначенням групи, на участь в якій претендує кандидат, та напряму майбутнього мікро-проекту).

- Інформацію про особи чи особу, яка рекомендує кандидата (прізвище, ім‘я, по-батькові, місце праці та посада, електронна адреса та контактний телефон, дані інституції/внз, що рекомендує кандидата) та скан рекомендаційного листа/листів.

- Відомості про наявність біометричного закордонного паспорта або наявність дійсної на період участі у відповідній групі шенгенської чи польської національної візи (відібраним учасникам, у яких відсутня ця умова, буде надано допомогу в оформленні віз).

 

Оригінали цих документів повинні бути отримані організаторами проекту до 15 вересня 2017 року на поштову адресу Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, вул. Bолодимирська, 64/13, м. Київ, 01601.

 

Відбір учасників проекту буде здійснено на конкурсній основі організаторами проекту з української та польської сторони.

 

Схема реалізації проекту:

- на попередньому етапі відбудеться Всеукраїнський конкурс претендентів на участь у проекті (конкурсна комісія включає співорганізаторів проекту з Польщі та України).

- на першому етапі (в Польщі - Варшава та Краків) відбудеться тренінг (2 тижні) з проблематики відповідних модулів, а після його завершення серія консультацій та індивідуалізованих зустрічей з представниками академічного менеджменту, органів державного управління, фондів, бізнес-структур та іншими стейкхолдерами в рамках проблематики модулів.

- на другому етапі (в Україні) учасники проекту за допомоги польських та українських консультантів готують мікро-проекти (як індивідуальні, так і групові) з удосконалення роботи своїх університетів, академічних центрів або, навіть, всієї системи вищої освіти України в обраних напрямах.

- підсумком проекту буде презентація підготовлених мікро-проектів та їх пропозиція Міністерству освіти і науки України, Спілці ректорів ВНЗ, власним університетам на підсумковій конференції в травні 2018 р. (з прикладами презентацій Фази І можна познайомитися на сайті Міжнародного благодійного Фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» (http://www.edupolicy.org.ua/_dx/main_ua/projects_ua/finalized-projects_u...).

 

  

Докладніше: http://www.edupolicy.org.ua/_dx/main_ua/projects_ua/current-projects_ua/...

 

Дата та час події: 
Вівторок, 29 Серпень, 2017 - 09:00
Кінець події: 
П'ятниця, 15 Вересень, 2017 - 18:00