Головна / Усі події / Презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, аспірантів і викладачів

Презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, аспірантів і викладачів

15 квітня о 10.00 в конференц-залі головного корпусу університету відбудеться презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, аспірантів та викладачів.

Програма імені Фулбрайта оголошує такі конкурси:

Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти.

Анкети на конкурси приймають до 16 травня 2016 року

Fulbright Faculty Development Program: проведення дослідження в університетах США впродовж 6–9 місяців. Кандидати на участь у програмі – викладачі й дослідники віком до 40 років, із дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

Анкети на конкурси приймають до 1 листопада 2016 року

Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з п’ятирічним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2016 року.

Анкети на конкурси приймають до 15 жовтня 2016 року

П'ятниця, 15 Квітень, 2016 - 10:00
П'ятниця, 15 Квітень, 2016 - 12:45
навчальний корпус А, конференц-зал (просп. Волі, 13).