Головна / Усі події / Представництво ЄС проведе у місті Луцьку «День кар’єри ЄС»

Представництво ЄС проведе у місті Луцьку «День кар’єри ЄС»


Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує взяти участь у «Дні кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні, який відбудеться 6 жовтня 2017 року о 10.00 у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти попередню співбесіду, представити резюме та отримати цінні поради від роботодавців щодо напрямів фахового росту.

У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів, громадських організацій.

Усі учасники зможуть безкоштовно пройти тренінги для розвитку навичок, важливих для професійного зростання:

  • резюме по-європейськи: europass та мотиваційний лист; 
  • робота закордоном: як не потрапити у халепу (типові схеми шахрайства, торгівлі людьми);
  • співбесіда на роботу твоєї мрії: DOS & DONTS.

Також учасники зможуть дізнатися про можливості безкоштовного навчання в ЄС для підвищення свого професійного рівня й долучитися до роботи дискусійного клубу на тему «Чи є місце для молоді України у Європейському просторі?».

За додатковою інформацією звертайся до Інформаційного центру ЄС у місті Луцьку, телефонуй на номер +380978170 або пиши на e-mail: infoeu_lutsk@ukr.net.

«День кар’єри ЄС» у місті Луцьку є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у місті Луцьку, в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України», який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація “Відкрите суспільство”». 

                                                                                

Представництво ЄС в Україні

Адреса: 

Київ, 01033 

Вул. Володимирська, 101 

Тел.:  +38 044 39 08 010 

факс: +38 044 39 08 015

     Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їх народами, та з народами з-поза їх меж.

 

Дата та час події: 
П'ятниця, 6 Жовтень, 2017 - 10:00
Кінець події: 
П'ятниця, 6 Жовтень, 2017 - 17:00
Місце проведення події: 
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).