Головна / Усі події / Почесний Консул Королівства Таїланд в Україні Михайло Радуцький прочитає лекцію студентам Лесиного вишу

Захід відбудеться 9 листопада о 12.00 в конференц-залі головного корпусу СНУ імені Лесі Українки. Тема лекції – «Королівство Таїланд і Україна».

Разом із Почесним Консулом Королівства Таїланд в Україні Михайлом Радуцьким до вишу завітає й директор Міжнародного фестивалю «Anne De Kiev Fest» та засновник видавництва «Пінзель» Федір Баландін. Михайло Радуцький та Федір Баландін є ініціаторами видання україномовної версії книги Наріси Чакрабонгсе «Катя і принц Сіаму».

Цього ж дня о 16.00 в приміщенні Волинського краєзнавчого музею (вул. Шопена, 20) за ініціативи управління туризму та промоції міста Луцької міської ради в рамках проекту «Імена Луцька» спільно з Волинським краєзнавчим музеєм, за сприяння Міжнародного фестивалю «Anne De Kiev Fest» та Почесного Консульства Королівства Таїланд в Україні відбудеться відкриття виставки «Катерина Таїландська».

П'ятниця, 9 Листопад, 2018 - 12:00
П'ятниця, 9 Листопад, 2018 - 13:15
конференц-зала головного корпусу (просп. Волі, 13).