Головна / Усі події / Навчальний семінар-моделювання із розбудови сучасного суспільства

Навчальний семінар-моделювання із розбудови сучасного суспільства

28–30 жовтня 2016 року у СНУ імені Лесі Українки відбудеться навчальний семінар-моделювання для студентів і викладачів «Наше суспільство! Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів».

Інститут міжнародної освіти CIVIC (TheCIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institutefor Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні.

Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а їх учасники матимуть можливість більш глибоко зрозуміти сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.

Запропоновані семінари-тренінги передбачають реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів з метою отримання більш глибокого розуміння особливостей європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень учасники зможуть сформувати власний погляд під час проведення переговорів та в ході ухвалення рішень на основі європейського досвіду.

Кінцевий термін подання заявок – 24 жовтня 2016 р.

П'ятниця, 28 Жовтень, 2016 - 09:00
Неділя, 30 Жовтень, 2016 - 17:00