Головна / Усі події / Науково-практична конференція «Актуальні проблеми психолінгвістики та психології мовлення особистості»

Кафедра загальної та соціальної психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки проводить міжнародну  науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми психолінгвістики та психології мовлення особистості».
Захід проводиться в рамках виконання  держбюджетної теми «Психологічні основи мовлення особистості в нормі та патології», державний реєстраційний номер 0112U002157. В конференції візьмуть участь провідні вчені України, Польщі, Японії та Росії, які обговорюватимуть напрями розвитку сучасної психології мовлення та психолінгвістики. Під час конференції професор Національного медичного університету Токіо Ріеко Мацуока проведе  навчальний семінар у вигляді лекцій та практичних занять на тему:«Сучасна освіта: розвиток умінь комунікативної взаємодії для виживання в глобальному суспільстві».

П'ятниця, 16 Травень, 2014 - 10:00
П'ятниця, 16 Травень, 2014 - 16:30
Бібліотека СНУ імені Лесі Українки, конференц-зала (вул. Винниченка, 30а).