Головна / Усі події / «Науковий парк та інноваційна інфраструктура університету як основа розвитку освіти та науки»

4–5 жовтня о 10.30 у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки під головуванням першого заступника міністра освіти та науки України Євгена Суліми відбудеться відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Науковий парк та інноваційна інфраструктура університету як основа розвитку освіти та науки».

Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Волинської обласної державної адміністрації, Луцької міської ради, Волинського науково-інформаційного центру.

Мета конференції – консолідація зусиль науковців, органів влади, структур із різними формами власності на створення інноваційної інфраструктури сучасного університету, розширення діяльності щодо комерціалізації результатів наукових розробок і просування їх на світові ринки, створення потужної вітчизняної інфраструктури у сфері освіти та науки як основи для розвитку економіки України.

Програмою заходу передбачено проведення пленарного засідання за участю керівників МОН України, ректорів вітчизняних ВНЗ (понад 60 делегацій) і країн Європейського союзу, представників органів державної та місцевої влад, бізнес-структур та очільників підприємств різних галузей економіки. Також заплановано обговорення наукових проблем і практичних питань з інноваційної інфраструктури університетів, трансферу технологій і форм комерціалізації роботи вищих навчальних закладів за такими напрямами:

1. Державна політика у сфері розвитку інноваційної інфраструктури.

2. Державно-правове регулювання функціонування вітчизняних наукових парків.

3. Інституційне та фінансово-економічне забезпечення діяльності наукових парків.

4. Комерційний трансфер технологій і технологічне підприємництво в Україні.

5. Державно-правове партнерство в системі механізмів інвестиційної діяльності.

6. Університетські центри трансферу технологій: український і зарубіжний досвід.

7. Транскордонне співробітництво Волині: інноваційний аспект.

8. Міжнародні програми і гранти як джерела фінансування освітньої інноваційної діяльності.

УВАГА! Акредитація журналістів здійснюватиметься за тел. : (0332) 24–75–40

Інформаційно-видавничий центр СНУ імені Лесі України

Контакт: (0332) 24–75–40

П'ятниця, 4 Жовтень, 2013 - 10:30
Субота, 5 Жовтень, 2013 - 18:00
Місце проведення: актова зала історичного факультету СНУ імені Лесі Українки (вул. Шопена, 24, м. Луцьк, Волинська обл.).