Головна / Усі події / Науковцям та студентам розкажуть про можливості платформи Web of Science

Науковцям та студентам розкажуть про можливості платформи Web of Science

12 жовтня о 15.00 відбудеться вебінар з нагоди початку співпраці Державної науково-технічної бібліотеки України і Clarivate Analytics та відкриття установам доступу до платформи. Тема – «Можливості платформи Web of Science для науковця, викладача, адміністратора».

Під час заняття слухачі дізнаються як здійснюється пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection; основні помилки, що можуть призвести до відсутності результатів пошуку; створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання; аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор); авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID.

Тривалість: година.

Мова: українська.

Спікер: к.б.н. Тихонкова Ірина.

Варіанти участі:

1)   Для тих хто планує дивитись вебінар самостійно необхідна попередня реєстрація за посиланням https://goo.gl/S8wvUx після якої Ви отримаєте лист з гіперпосиланням за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Зважайте, що WebeX більше не підтримує операційну систему ХР.

2)   Для тих хто, в силу певних обставин не має змоги переглянути вебінар дома/на кафедрі, трансляцію вебінару буде організовано у бібліотеці. Як бонус – горнятко гарячого чаю.

Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/pJ8uYeTNJydmGJlN2

Бібліотека СНУ імені Лесі Українки

Дата та час події: 
Четвер, 12 Жовтень, 2017 - 15:00
Кінець події: 
Четвер, 12 Жовтень, 2017 - 16:00
Місце проведення події: 
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).