Головна / Усі події / Національний конгрес Спортивної студентської спілки України

Національний конгрес Спортивної студентської спілки України

25 травня на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться Національний конгрес Спортивної студентської спілки України.

До участі у засіданні конгресу, яке розпочнеться об 11.00 у бібліотеці вишу запрошені: віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, віце-президент Міжнародної федерації студентського спорту Маріан Димальський, президент Європейської спортивної студентської асоціації Адам Рочек, заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, віце-президент міжурядового комітету з фізичного виховання і спорту ЮНЕСКО Микола Мовчан, президент Національної федерації студентського спорту Республіки Польщі А. Новак, керівники регіональних відділень Спілки – ректори провідних університетів.

Під час засідання планується розглянути такі питання:

• шляхи модернізації системи фізичного виховання у закладах вищої освіти України;
  • участь університетів України в Європейських спортивних іграх 2018 р.;
  • організація і проведення XVI універсіади України у 2018–2019 рр.;
  • масові спортивні заходи серед студентської молоді України та відзначення Міжнародного дня студентського спорту у 2018 р.
П'ятниця, 25 Травень, 2018 - 11:00
П'ятниця, 25 Травень, 2018 - 14:00
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).