Головна / Усі події / «Модель реінтеграції батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років»

«Модель реінтеграції батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років»

27 лютого на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться круглий стіл «Модель реінтеграції батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років».
У рамках круглого столу презентуватимуть та обговорюватимуть механізми сприяння професійній реінтеграції батьків, визначатимуть для апробації у навчальному закладі конкретні механізми реінтеграції. Крім того партнери – проект «Знову до роботи…» та СНУ імені Лесі Українки обговорять шляхи співпраці щодо апробації механізмів моделі.
У засіданні круглого столу братимуть участь представники місцевих органів влади, керівники підрозділів університету, громадськість та представники проекту.
Актуальність апробації та впровадження механізмів моделі зумовлена тим, що проблема повернення на роботу після відпустки стосується значної частини українських жінок і чоловіків, але дієвої моделі професійної реінтеграції, яка сприяла б їм у процесі такого повернення, досі не розроблено.
Учасники круглого столу та присутні матимуть змогу ознайомитися з кращими роботами конкурсу соціальної реклами «Сім’я і робота – наша турбота».

 

 

 

 

Дата та час події: 
Четвер, 27 Лютий, 2014 - 11:00
Кінець події: 
Четвер, 27 Лютий, 2014 - 13:00
Місце проведення події: 
Конференц-зала головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13).