Головна / Усі події / Міжнародна науково-практична конференція «Князь Вітовт: історична постать на тлі епохи»

Міжнародна науково-практична конференція «Князь Вітовт: історична постать на тлі епохи»

20 травня 2016 р. о 9.00 на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Князь Вітовт: історична постать на тлі епохи».
Відкриття конференції відбудеться за участі ректора Університету Вітовта Великого Юозаса Аугутіса, ректора Люблінського католицького університету Іоанна Павла ІІ Антоні Дембіньскі, ректора вишу Ігоря Коцана.
На пленарному засіданні з доповідями виступатимуть вітчизняні й іноземні науковці.
Робота конференції проводитиметься за такими напрямами: геополітичні процеси в Центрально-Східній Європі в другій половині ХІV – першій половині ХV ст.; Литва і Русь в епоху Вітовта: соціальні, економічні та культурні процеси; внесок університетів у вшанування постаті князя Вітовта та розвиток євроінтеграційних процесів в Україні.
Завершальним етапом Міжнародної науково-практичної конференції «Князь Вітовт: історична постать на тлі епохи» стане прийняття резолюції про звернення від імені учасників конференції до Луцької міської ради з клопотанням дати дозвіл на встановлення в обласному центрі пам’ятника Вітовту Великому; започаткування постійного наукового форуму, присвяченого дослідженню геополітичних процесів у Центрально-Східній Європі у минулому та в сучасну добу; впровадження міжнародних грантових програм щодо цієї тематики; створення художнього фільму, приуроченого добі Вітовта Великого на Волині, залучивши архівні й документальні матеріали.

 

Дата та час події: 
П'ятниця, 20 Травень, 2016 - 09:30
Кінець події: 
П'ятниця, 20 Травень, 2016 - 14:00
Місце проведення події: 
навчальний корпус Н, бібліотека університету (вул. Винниченка 30а).