Головна / Усі події / Міжнародна наукова конференція "Універсум Лесі Українки: людина, культура, націософія"

Запрошуємо Вас до участі в роботі Міжнародної наукової конференції “УНІВЕРСУМ ЛЕСІ УКРАЇНКИ: ЛЮДИНА, КУЛЬТУРА, НАЦІОСОФІЯ”, яка відбудеться 28–30 червня 2016 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (база практик табору “Гарт” СНУ ім. Лесі Українки (с. Світязь).

Напрямки роботи конференції:

• Творче і людське “я” Лесі Українки (письменник та біографія)
  • Леся Українка в колі родини
  • Леся Українка та її доба
  • Художня творчість Лесі Українки: тексти, контексти і жанри
  • Епістолярна спадщина письменниці
  • Мовностилістичні аспекти творів Лесі Українки. Персональна текстологія
  • Дослідники, перекладачі, популяризатори спадщини Лесі Українки: національний та світовий контексти
  • Образ і творчість письменниці  у мистецтві театру і кіно, в музиці та малярстві
  • Меморіальні місця Лесі Українки

ТЕМАТИКА КРУГЛОГО СТОЛУ:

• Наука про Лесю Українку у ключових проектах: Повне академічне зібрання творів Лесі Українки та Персональна енциклопедія “Леся Українка”

Тексти доповідей будуть опубліковані у фахових наукових виданнях “Науковий вісник Східноєвропейського національного університету” або збірнику наукових праць “Волинь філологічна: текст і контекст”. (Вимоги до оформлення статей буде додано до запрошення).

Текст статті (електронний варіант) прохання подати до 10 вересня 2016 року.

Проїзд, проживання, харчування за рахунок учасників (планований бюджет конференції буде повідомлено в запрошенні).

До 1 червня 2016 р. чекаємо на адресу оргкомітету заявку з темою Вашого виступу.

(У заявці прохання вказати тему доповіді, прізвище, ім’я, по батькові, вчений ступінь, звання, посаду, місце роботи, адресу електронної пошти, контактний телефон учасника)

координатори конференції:

Маланій Олена Олександрівна (тел. 050 662 34 98);

Данилюк-Терещук Тетяна Ярославівна (тел. 068 096 94 08)

Наша адреса:

43025, м. Луцьк, проспект Волі, 13,

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

кафедра української літератури

e-mail: lesya_ukrainka_2016@ukr.net

контактні телефони: (0332)  24-83-02; 24-90-48;

Неділя, 28 Червень, 2015 - 09:00
Вівторок, 30 Червень, 2015 - 18:00
база практик табору “Гарт” СНУ ім. Лесі Українки (с. Світязь).