Головна / Усі події / Міжнародна наукова конференція «Аналіз та інтерпретація тексту у світлі сучасних методологій»

СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
Кафедра теорії літератури та зарубіжної літератури

ІНФОРМАЦІЙНИЙ  ЛИСТ

Вельмишановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «АНАЛІЗ ТА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ТЕКСТУ У СВІТЛІ СУЧАСНИХ МЕТОДОЛОГІЙ», яка відбудеться  28–30 червня 2015 року на університетській базі практик «Гарт» (оз. Світязь).

Передбачається робота за напрямами:

 Традиційні літературознавчі методи аналізу та розширення методологій за рахунок запозичення із суміжних наук: когнітивний дисонанс чи ефективна взаємодія?
 Філософсько-психологічні впливи на сучасне українське літературознавство.
 Українська проза в контексті наратології.
 Сучасне українське віршознавство у взаємодії з формалізмом і структуралізмом.
 Сучасні концепції літературного твору та міжжанрова дифузія в постмодерністській літературі.
 Поняття літератури з точки зору взаємодії белетристики й літератури факту.
 Поетика часу та простору у світлі філософсько-літературознавчих концепцій ХХ ст.
 Вплив театрознавства на методи вивчення драматургії.

Планується робота круглого столу «Аналіз одного поетичного тексту на основі різних методів дослідження».

Матеріали конференції будуть опубліковані у фахових виданнях «Науковий вісник Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» та «Волинь філологічна». Вимоги до оформлення статей розміщені за адресою: http://eenu.edu.ua/uk/vimogi-do-oformlennya-statey-u-fahovi-vidannya

Заявки для участі в конференції просимо надсилати до 1 червня 2015 року на електронну адресу: kaf_tlzl@ukr.net. У заявці вказати тему доповіді, прізвище, ім’я, по батькові, вчений ступінь, звання, посаду, місце роботи, адресу електронної пошти, контактний телефон.

Координатор – Кицан Олена Вікторівна. Телефон для довідок: +380501013042.

Проїзд, проживання, харчування за рахунок учасників конференції (планований бюджет конференції буде повідомлено в запрошенні).

Оргкомітет

Неділя, 28 Червень, 2015 - 10:00