Головна / Усі події / Михайло Каменюк та Олексій Кононенко проведуть творчу зустріч зі студентами

Михайло Каменюк та Олексій Кононенко проведуть творчу зустріч зі студентами

23 жовтня в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться творча зустріч із членом НСПУ, НСЖУ, заслуженим працівником культури України, письменником Михайлом Каменюком та письменником, директором Департаменту з книговидання і преси Держтелерадіо України Олексієм Кононенком.

 

Довідка
Каменюк Михайло Феодосійович народився 10 листопада 1948 р. у с. Григорівка Могилів-Подільського району Вінницької області в сім’ї колгоспників. У восьмому класі під впливом учителя української мови та літератури Феодосія Зотійовича Павловського, дядька по материній лінії, який писав вірші та друкувався в районній газеті, Михайло захопився поезією. Невдовзі його поетичні проби з’явилися на сторінках «Наддністрянської правди» та міжзональної газети «Комсомольське плем’я». Він став активним учасником районного літоб’єднання разом із Ніною Гнатюк та Романом Лубківським.
Загалом стаж Михайла Каменюка у журналістиці – майже 45 років. На початку 1990-х він генеральний директор Вінницької державної телерадіокомпанії, де з його ініціативи відкривається цілодобовий телевізійний канал ВДТ-6, перше на Вінниччині молодіжне радіо прямого ефіру «Сьомий континент», молодіжний театр-студія «На Парижі». Розробив і втілив у життя проекти обласної газети «Подолія», православної газети «Віра Брацлавщини», газети фонду «Відродження нації» «За Батьківщину», власної приватної газети «Правий берег» та інтернет-журналу «Чорний шлях». Був автором і керівником творчої групи з написання і видання книги «Чотири вінницькі броди», присвяченої 75-річчю утворення Вінницької області.
У доробку Михайла Каменюка – поетичні збірки «Чотири струни» (1971), «Брати по вогню» (1978), «Дихання ріки» (1981), «Прямовисний вітер» (1984), «Чорнило для Геродота» (1985), «Спасівка» (1990), «Окільцьовані птахи» (1991), «Птах безодні. 100 поезій про кохання» (1993), «Місячна ніч в Григорівці» (1998); тритомник: «2000», «Татуювання коня», «Меч і троянда» (2001–2008); «Стрітення» (2008), «Пісні ніжного волоцюги» (2010). Тритомник відзначений на Міжнародній книжковій виставці у Києві спеціальним дипломом «Найкраща книга нової доби».

 

Дата та час події: 
Четвер, 23 Жовтень, 2014 - 13:30
Кінець події: 
Четвер, 23 Жовтень, 2014 - 14:30
Місце проведення події: 
Бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а, каб. 53).