Головна / Усі події / Майстер-клас із писанкарства

Майстер-клас із писанкарства

Кафедра культурології та хореографічного мистецтва СНУ імені Лесі Українки запрошує всіх охочих на майстер-клас із писанкарства, який проведе талановита майстриня і креативний педагог, випускниця кафедри і магістр культурології Марія Поліщук.

Розписування писанок до Великодня  давня традиція, котра зародилася, мабуть, у дохристиянські часи, зуміла асимілювати власне християнські символи та ідеї, продовжує сьогодні побутувати й розвиватися. Важливо слідувати традиційним технікам і відтворювати сакралізовані знаки, знати психоемоційні техніки налаштування на дійство, молитви й певну обрядову послідовність. Але й не менш цінним є сьогодні тонко і коректно поширювати цю традицію, не втрачаючи давніх сенсів і не перетворюючи її на пусту розвагу. Сподіваємося, що наша мастерка дасть вам новий досвід, щире спілкування і цінні знання з нашої культури.

Майстер-клас відбудеться 3 квітня об 11.50 в ауд. 108 головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13). Прихопіть із собою натхнення!

Вівторок, 3 Квітень, 2018 - 11:45
Вівторок, 3 Квітень, 2018 - 13:15
ауд. 108 головного корпусу СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13).