Головна / Усі події / Круглий стіл «Від конфлікту до розбудови миру: виклики і досвід регіону»

Круглий стіл «Від конфлікту до розбудови миру: виклики і досвід регіону»

31 травня об 11. 00 год. у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки відбудеться круглий стіл «Від конфлікту до розбудови миру: виклики і досвід регіону», організований робочою групою «Justice, Peace and Democracy», комісією УГКЦ «Справедливість і Мир» та факультетом міжнародних відносин Лесиного вишу.

Мета круглого столу – виявити ключові проблеми Волині, які є причинами різного роду конфліктів у регіоні та стоять на перешкоді розбудови миру, а також представити окремі висновки щодо можливих шляхів та перспектив їх вирішення на локальному й національному рівнях.

На заході буде обговорено такі питання:

– Особливості сприйняття конфлікту на Сході країни та його наслідки для Волинського регіону;

– Ключові проблеми західного регіону і Волині зокрема, які породжують локальні конфлікти та непорозуміння (соціальна сфера, політика, підприємництво, міжрелігійний діалог та ін.). Чи помітними є ці проблеми на національному рівні?

– Роль державного та громадського секторів задля стабільного розвитку Волинського регіону;

– Внесок Волинської області в побудові національного діалогу та миробудування?

– Які кроки необхідно зробити громадянському суспільству та владі для розбудови та утвердженню миру в Україні?

З приводу додаткових питань, просимо звертатись за адресою:

м. Луцьк, вул. Винниченка 28 каб.8

або за номером телефону 095 52 37 596

Контактна особа:

доктор політичних наук,

завідувач кафедри міжнародних комунікацій

та політичного аналізу Антоніна МИТКО

Середа, 31 Травень, 2017 - 11:00
Середа, 31 Травень, 2017 - 13:30
бібліотека СНУ ім. Лесі Українки (вул. Винниченка 30а).