Головна / Усі події / Круглий стіл «Університет 3.0 Соціальна місія і реальність»

Круглий стіл «Університет 3.0 Соціальна місія і реальність»

25 червня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на базі факультету педагогічної совіти і соціальної роботи відбудеться круглий стіл «Університет 3.0 Соціальна місія і реальність».

Організатори заходу: МОН України, Національна академія педагогічних наук України, Відділення вищої освіти НАПН України; Українська асоціація розвитку менеджменту та бізнес-освіти і факультет педагогічної совіти та соціальної роботи СНУ імені Лесі Українки.

У програмі круглого столу, який розпочнеться о 12.00:

• сучасний університет: криза чи нова роль у суспільстві?
  • Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки: проекти з реалізації моделі «Університет 3.0»;
  • сучасний університет як драйвер економічного росту: моделі й місії;
  • університет 3.0 в економіці знань;
  • умови для реалізації моделі «Університет 3.0». Український контекст.

Із консультативних питань звертатися до відповідальних осіб оргкомітету круглого столу:

• за телефоном: +38 (067)7971124 (доцент Ігор Євгенович Остапйовський);
  • на електронну пошту: Hunko.Stepan@eenu.edu.ua (доцент Степан Олександрович Гунько).
Понеділок, 25 Червень, 2018 - 12:00
Понеділок, 25 Червень, 2018 - 14:00
факультет педагогічної освіти та соціальної роботи, ауд 107 (корпус В, вул. Винниченка, 30).