Головна / Усі події / Конкурс спільних українсько-японських науково-дослідних проектів

Конкурс спільних українсько-японських науково-дослідних проектів

Відповідно до положень Меморандуму про співробітництво в науковій сфері між Державним фондом фундаментальних досліджень України та Японським товариством сприяння науці від 20.02.2014 р., Державний фонд фундаментальних досліджень України та Японське товариство сприяння науці  оголошують конкурс спільних українсько-японських науково-дослідних проектів за такими напрямами::

- гуманітарні науки;

- соціальні науки;

- природничі науки.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ.  

Документи приймаються до 6 вересня 2017 року.

 

Критерії  відбору  спільних  пропозицій

Крім наукової відповідності, основними критеріями оцінки є такі:

•компетентність науковців та їх здатність довести проект до логічного завершення;

•наявність співвиконавця в країні-партнера;

•взаємний обмін досвідом;

•наукова цінність очікувана від проекту;

•перспективність співробітництва;

•керівники проекту мають бути кандидатами або докторами наук, які працюють у вищих навчальних закладах України або науково-дослідних  установах;

•наявність організації-партнера в Японії.

Після перевірки відповідності пропозицій вимогам, кожна заявка передається для наукової експертизи, що проводиться паралельно в обох країнах. Між українською та японською сторонами відбувається обмін результатами експертизи й обираються два проекти для подальшого фінансування.  

Фонд не прийматиме нових заявок від українських керівників та учасників проектів, які наразі отримують гранти за цією програмою.

Особлива увага приділятиметься проектам, які будуть подані новими дослідними групами, та проектам з дійсно новаторської тематики.

Керівники проектів можуть подавати до Фонду фундаментальних досліджень тільки одну заявку.


Інтелектуальна власність

Науковці з українського боку, зокрема, керівники проектів, мають вжити всіх необхідних заходів для захисту прав інтелектуальної власності.


Фінансування

Фінансування проекту виділяється на два роки (щороку окремо). Рішення про продовження фінансування на наступний рік приймається після розгляду звіту за попередній рік роботи.


Основні документи й строки подання заявок на конкурс:

- зареєструватися на ресурсі contest.dffd.gov.ua (для учасників конкурсу, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД або не є зареєстрованими на цьому ресурсі). Реєстрація керівника та всіх виконавців проекту є обов’язкова.

- заповнена форма заявки на участь у конкурсі – українською та англійською мовами, з оригіналами підписів та печатками установи-заявника у паперовому вигляді (2 прим.) та заповнення електронної форми;

- лист від організації-співвиконавця спільного проекту (на бланку установи) – 1 прим.;

Заявки направляються поштою на адресу: 01601, Київ, бульвар Шевченка, 16, к. 404б, або надаються особисто.

Розглядатися будуть лише ті документи, які були відправлені  не пізніше останнього дня конкурсу (штамп на конверті поштового відправлення), а саме  6 вересня 2017 р.

Заявки, оформлені без дотримання усіх вищезазначених вимог не будуть прийняті до розгляду.

Форма заявки на участь у конкурсі розміщена на конкурсному ресурсі ДФФД:  http://www.contest.dffd.gov.ua

Кандидатам на участь у програмі з української сторони необхідно переконатися у тому, що їх  партнери подали відповідну заявку до Японського товариства сприяння науці (JSPS).

Після закінчення конкурсу матеріали розглядатимуться експертизами  обох країн та після завершення всіх процедур оголошуються результати конкурсного відбору.

У межах виділеного бюджетного фінансування Сторін з виконавцями щорічно укладаються договори на виконання конкретних проектів з фінансуванням національної частини проекту цього року.

Після закінчення виконання проекту Замовникові (установа, з якою Виконавець уклав договір) подаються науковий і фінансовий звіти. У науковому звіті повинно бути викладено результати наукових досліджень.

Керівники проектів можуть подавати до Державного фонду фундаментальних досліджень тільки одну заявку.

Всі документи оформлюються  без файлів у паперову папку на зав’язках!

Подані проекти, що не відповідають правилам оформлення, не будуть прийняті до розгляду.

Електронні форми запиту будуть доступні для заповнення з 15 червня 2017 року

Усі запитання щодо участі в конкурсі, оформлення запитів, заповнення електронної форми можна поставити за телефоном – (044)246-39-29 або  електронною поштою – ">office@dffd.gov.ua.

 

З технічними питаннями необхідно звертатися до розробника системи за допомогою онлайн-форми звернення, що розміщена на ресурсіcontest.dffd.gov.ua – закладанка «Контакти» – «Технічні питання» або за посиланням: http://contest.dffd.gov.ua/node/14804

 

Науково-дослідна частина СНУ імені Лесі Українки

Дата та час події: 
Четвер, 15 Червень, 2017 - 09:00
Кінець події: 
Середа, 6 Вересень, 2017 - 09:00