Головна / Усі події / Конференція трудового колективу СНУ імені Лесі Українки

Конференція трудового колективу СНУ імені Лесі Українки

29 жовтня 2019 р. о 15.00 у приміщенні корпусу факультету історії, політології та національної безпеки (корпус D, вул. Шопена, 24) відбудеться конференція трудового колективу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Порядок денний:

1.      Звіт ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки про роботу у 2013–2019 рр. (доповідач – ректор, професор Коцан І. Я.).

2.      Про виконання Колективного договору й Угоди з охорони праці та внесення змін і доповнень до Колективного договору (доповідач – голова профкому Кравчук В. В.).

3.      Про затвердження персонального складу виборних представників від факультетів та студентського самоврядування до складу вченої ради університету (доповідач – вчений секретар Семенюк Л. С.).

4.      Різне.

Вівторок, 29 Жовтень, 2019 - 15:00
Вівторок, 29 Жовтень, 2019 - 17:00
актова зала факультету історії, політології та національної безпеки (вул. Шопена, 24).