Головна / Усі події / Конференція трудового колективу

Конференція трудового колективу

28 жовтня 2015 року о 15.00 відбудеться Конференція трудового колективу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Порядок денний:

1. Звіт ректора про роботу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в 2014/2015 н. р. (доповідач – ректор, професор Коцан І. Я.).

2. Про зміни до Статуту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (доповідач – перший проректор, проректор з адміністрування та розвитку, професор Цьось А. В.).

3. Про виконання Колективного договору й Угоди з охорони праці та внесення змін і доповнень до Колективного договору. Затвердження Колективного договору між Уповноваженим власником Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та представницьким профспілковим органом працівників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на 2016/2020 рр. (доповідач – голова профкому працівників університету Кравчук В. В.).

4. Затвердження кандидатур виборних представників від факультетів (інститутів) до складу вченої ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (доповідач – учений секретар університету, доцент Семенюк Л. С.)

5. Затвердження складу пожежно-технічної комісії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (доповідач – начальник  відділу охорони праці та безпеки життєдіяльності Барчук А. І.).

6. Різне.

Середа, 28 Жовтень, 2015 - 15:00