Головна / Усі події / IV Міжнародна науково-практична конференція «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції»

До участі у конференції запрошуємо науковців, працівників відділів аспірантури та докторантури закладів вищої освіти, голів, учених секретарів і членів спеціалізованих учених рад із захисту дисертацій, докторантів, аспірантів, представників рад молодих учених, усіх зацікавлених осіб, діяльність яких має відношення до порушених проблем.

Напрями роботи заходу:

1. Інституційні трансформації у вищій освіті.
  2. «Креативні деструкції» у підготовці докторів філософії: інноваційні практики в академічних дослідженнях і викладанні.
  3. Інтернаціоналізація третього циклу вищої освіти.
  4. Особистісні та професійні імперативи науковця в умовах глобалізаційних освітніх процесів.
  5. Науковий дискурс і якість наукових досліджень.
  6. Роль класичних університетів у формуванні наукової еліти нації.
  7. Інноваційний університет, академічна доброчесність, лідерство.

Для участі у конференції вам потрібно до 20 вересня 2019 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету (filmira@ukr.net) пакет матеріалів:

-    анкету-заявку;

-    доповіді в електронному вигляді (не обов’язково);

-    відскановану квитанцію про оплату.

Матеріали конференції будуть розміщені на сайті університету за адресою https://ra.eenu.edu.ua/viddil-aspirantury-i-doktorantury/tretij-riven-osvity-v-ukrayini-stanovlennya-ta-tendentsiyi/

П'ятниця, 11 Жовтень, 2019 - 09:00
Неділя, 13 Жовтень, 2019 - 18:00
база практик спортивно-оздоровчого табору "Гарт" (с. Шацьк, Волинська обл.).