Головна / Усі події / Ганна Гопко запрошує на публічну лекцію

Ганна Гопко запрошує на публічну лекцію

17 квітня о 13.00 в університетській бібліотеці відбудеться публічна лекція народного депутата України, голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганни Гопко «Субʼєктивізація України на міжнародній арені». Після закінчення публічної лекції представники Програми РАДА розкажуть детально про програму стажування при Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України. Запрошуємо всіх охочих прийти на зустріч.

Програма стажування в Інформаційно-дослідницькому центрі
при Верховній Раді України

Головною метою Програми USAID РАДА є сприяння становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України.

Одним із напрямів діяльності Програми протягом 2019 – 2020 років є надання допомоги Верховній Раді України у створенні дослідницької служби за найкращими світовими стандартами. В рамках цієї роботи Програма РАДА оголошує конкурс на участь у стажуванні в Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України (ІДЦ, http://euinfocenter.rada.gov.ua/). Стажування орієнтоване на молодь, яка щойно почала чи хоче почати займатись аналітичною діяльністю, зокрема на:

  • студентів, аспірантів та нещодавніх випускників закладів вищої освіти;
  • експертів НУО в тому числі аналітичних центрів.

Відібрані учасники пройдуть навчання з основ аналізу державної політики з акцентом на підготовці інформаційних матеріалів, необхідних для ефективного законодавчого процесу. Учасники, які успішно пройдуть навчання, працюватимуть над формуванням інформаційних довідок та інших аналітичних документів на запити народних депутатів України. Робота над документами відбуватиметься дистанційно, без відриву від теперішньої роботи чи навчання.

Тривалість стажування: червень – грудень 2019 року.

Дедлайн подачі заявки на участь у програмі – 30 квітня 2019 року.

Детальна інформація: http://radaprogram.org/announcements/ogoloshennya-programy-stazhuvannya-u-informaciyno-doslidnyckomu-centri-pry-verhovniy.

Дата та час події: 
Середа, 17 Квітень, 2019 - 13:00
Кінець події: 
Середа, 17 Квітень, 2019 - 16:00
Місце проведення події: 
навчальний корпус Н, каб. 53 (вул. Винниченка, 30а).