Головна / Усі події / Фотовиставка «День-2013» у Лесиному університеті

Фотовиставка «День-2013» у Лесиному університеті

Лучан і гостей міста запрошують на відкриття фотовиставки «День-2013», яке відбудеться 7 березня у бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
У книгозбірні Лесиного вишу традиційно буде представлено майже 150 світлин-переможців ювілейного XV Міжнародного фотоконкурсу газети «День», обраних із понад 2 тисяч надісланих фоторобіт. Особливістю цієї експозиції стане окремий розділ, присвячений героїчному Євромайдану.

У рамках відкриття фотовиставки відбудеться зустріч студентської молоді та освітян Луцька з головним редактором «Дня» Ларисою Івшиною, присвячена презентації книжкової новинки – «Підривна література», яка є продовженням попереднього видання «Бронебійна публіцистика» та загалом серії «Бібліотека газети «День».

П'ятниця, 7 Березень, 2014 - 10:00
Неділя, 23 Березень, 2014 - 18:00
Бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30 а).