Головна / Усі події / Фестиваль сучасної молодіжної культури у Луцьку

Фестиваль сучасної молодіжної культури у Луцьку

Всіх, хто цікавиться сучасною молодіжною культурою, всіх, хто любить драйв, запальні брейк-данс і хіп-хоп , запрошуємо на масштабний фестиваль вуличного танцю MJDS GROOVE Vol.7, який відбудеться в суботу, 12 травня у м. Луцьку, біля облмуздрамтеатру.

У суботу,12 травня, на вулиці Лесі Українки, 52/а, з 10.00 майстер-класи дадуть судді фестивалю: Сквайкер (Білорусь, Гродно), Кочубей (Луцьк) та Гормон (Луцьк). Із 14.00 розпочнуться селекшени (відбори), далі – сітка батлів, 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 , фінал.

Організатори заходу: випускник СНУ Роман Дячок і студенти спеціальності «Культурологія» Артем Місюра і Дмитро Подлєсний від імені ГО «Молодіжний центр» Креативний світ»; за сприяння міського департаменту в справах сім`ї, молоді та спорту. Учасники – учні шкіл з Волині та безпосередньо з танцювальних шкіл Луцька.

Формат заходу, за словами організаторів, «це домашній фестиваль “на релаксі”» без пафосу та без суперорганізації для покращення танцювального рівня дітей, який має на меті показати, що ми жевріємо і готові спалахнути!»

«Вас чекатимуть батли від крутих танцівників різних рівнів. Судитимуть ці змагання: Kochubei (Lutsk), B boy Gormon (Lutsk) і especially for you гість із Білорусі Squaker. Тому чекаємо на вас з 10:00!!!» – ідеться у запрошенні на фестиваль.

Дата та час події: 
Субота, 12 Травень, 2018 - 10:00
Кінець події: 
Субота, 12 Травень, 2018 - 14:00
Місце проведення події: 
Театральний майдан м. Луцька.