Головна / Усі події / Фестиваль науки у Лесиному виші

Фестиваль науки у Лесиному виші

14 травня 2019 р. о 10.30 год. у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки у рамках Фестивалю науки відбудеться урочисте відкриття XІІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень».

Місце проведення: Академія розвитку (вул. Винниченка, 30а).

Упродовж тижня на факультетах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбуватимуться пленарні та секційні засідання, круглі столи, конференції, семінари, диспути, презентації науково-методичних видань тощо.

15 травня 2017 р. об 11.00 год. – підведення підсумків і закриття ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень».
Місце проведення: Академія розвитку (вул. Винниченка, 30а).

У рамках Фестивалю науки 16 травня 2019 р. із 11.00 до 18.00 год. відбудеться «ЯрФест–2019» (Ярмарок Фестивалю науки).
Місце проведення: навчальний корпус А СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі, 13).

Понеділок, 13 Травень, 2019 - 08:30
П'ятниця, 17 Травень, 2019 - 17:00
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.