Головна / Усі події / Фестиваль Docudays UA у Луцьку відкриє фільм про Іловайський котел

Фестиваль Docudays UA у Луцьку відкриє фільм про Іловайський котел

ХІV Мандрівний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошує вас 23 листопада о 18:00 у Палац культури міста Луцька на перегляд і обговорення фільму Анастасії та Марії Старожицьких «Війна химер» фільм про Іловайський котел і життєві цінності. 

Ця історія побудована на документальному матеріалі, відзнята її безпосередніми учасниками. Валерій Лавренов (позивний «Лавр») був добровольцем на фронті, потрапив у Іловайський котел і втратив своїх найближчих побратимів. Його повернення з війни вносить нові відчуття, зокрема і в стосунки з коханою. Аби зрозуміти, що він втратив і знайшов там, вона поїхала з ним туди відразу після битви. Проїжджаючи зруйнованими містами, вона намагається зрозуміти суть війни і любові. Під час війни вони прямо говорять одне одному про свої почуття, вириваючись із котла.

- Для мене це насамперед моє життя. Я його прожив, я дякую побратимам, які були зі мною. Це був 2014 рік – тяжкий час. Я з ним живу щодня. Тоді ми робили свій вибір, ми мусили його робити, і будемо робити надалі. Це історія двох людей, а у нас в країні таких історій тисячі, десятки тисяч. Мусимо їх показувати людям, бо розумію, що ми «втомилися від війни», але ж здебільшого втомилися якраз ті, які сидять на диванах, – каже головний герой фільму «Лавр». 

Це – історія подорожі до лінії фронту та спроби спільного життя опісля всього. 

Офіційний трейлер фільму - https://www.youtube.com/watch?v=Rp18va-o36U 

Фестиваль аполітичний і некомерційний.

Вхід на всі кіноперегляди та заходи фестивалю вільний!

 Координатор фестивалю на Волині – ВОГО «Волинський прес-клуб». 

Організатори Міжнародного фестивалю – Українська Гельсінська спілка з прав людини, ГО «Південь», Херсонський обласний фонд милосердя і здоров’я, ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв». 

Партнери – Державне агентство України з питань кіно, Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини. 

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні. 

Дата та час події: 
Четвер, 23 Листопад, 2017 - 18:00
Кінець події: 
П'ятниця, 24 Листопад, 2017 - 20:00
Місце проведення події: 
Палац культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького,1).