Головна / Усі події / «Брейн-ринг»

«Брейн-ринг»

14 травня о 17:00 в Луцьку відбудеться інтелектуальний конкурс «Брейн-ринг» серед студентських команд Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Інтелектуалів та гостей прийматиме ресторація швидкого харчування «Брама». Змагатимуться студенти на 2-му поверсі за спеціально обладнаними столами для гри.
Мета заходу – популяризація якісно нового формату інтелектуального дозвілля серед молоді та громади міста, а завданням – виявити місцевих ерудитів, які проявлять швидку реакцію та свій гострий розум у відповідях на питання ведучого.
Першою в бій іде студентська гвардія. Влітку, організатори обіцяють порадувати лучан цікавити «батлами» між командами різних сфер, напрямів (представники ЗМІ, шоу-бізнесу, спорту, політики тощо).
Студенти – це активні люди, які завжди прагнуть розвиватися та пізнавати все нове, демонструвати свої знання, кмітливість та розважливість, саме тому Первинна профспілкова організація Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки спільно з ресторацією «Брама» організовують інтелектуальний конкурс «Брейн-ринг».
Варто зазначити, що раніше інтелектуальні змагання проводилися в нашому місті доволі успішно, але тривалий час цей проект було «заморожено». Відродити брейн-ринг – означає дати можливість молоді продемонструвати власні знання та підкреслити високий рівень обізнаності.
Запрошуємо всіх охочих вболівати за команди, які представлятимуть історичний, біологічний факультети, педагогічний інститут та інституту мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Переможці будуть нагороджені цінними призами та подарунками.
Медіапартнери заходу: «Волинські новини», «Волиньпост», «Таблоїд Волині», «НашЛуцькЛайф».
Захід відбудеться 14 травня о 17:00 год у ресторації «Брама»(просп. Соборності, 43, р-н гіпермаркету «ТамТам).

Детальна інформація за посиланням: https://vk.com/profkom_snu

 

Профком СНУ імені Лесі Українки

Дата та час події: 
Четвер, 14 Травень, 2015 - 17:00
Кінець події: 
Четвер, 14 Травень, 2015 - 19:00
Місце проведення події: 
Рестораціїя«Брама»(просп. Соборності, 43, р-н гіпермаркету «ТамТам).