Головна / Усі події / Брати Капранови презентують новий роман

Брати Капранови презентують новий роман

24 березня о 12.00 у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки відбудеться презентація нового роману Братів Капранових «Забудь-річка».

Захід організовує мистецьке об’єднання «стендаЛь» за підтримки Волинської обласної друкарні.

Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати роман «Забудь-річка» й інші книги Братів Капранових, узяти автограф.

Вхід вільний.

Брати Капранови про новий роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця на Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині».

Журналіст, критик Юрій Макаров про роман: «Молода жінка-юристка із прихованим шармом і зрілий чоловік-помічник капітана далекого плавання – цілком очікуваний дебют для жіночого роману (маються на увазі не гендерні упередження, а сталий мейнстрімівський жанр). Чекайте палкого, геть не платонічного кохання! Аж раптом виявляється, що за цією нібито легковажною диспозицією ховається не просто зіткнення двох доль, а двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом, але спільними травмами і втратами. Інтрига, закручена на початку розлогого тексту, не відпускає до самого кінця роману».

Дата та час події: 
Четвер, 24 Березень, 2016 - 12:00
Кінець події: 
Четвер, 24 Березень, 2016 - 14:00
Місце проведення події: 
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30 а).