Головна / Усі події / Академічні читання з нагоди 90-річчя від дня народження професора Леоніда Гіттіка

8 червня о 12.00 в бібліотеці університету відбудеться урочисте відкриття академічних читань «Системна організація психофізіологічних та вегетативних функцій (медико-біологічні аспекти)», присвячених 90-річчю від дня народження доктора медичних наук, професора Гіттіка Леоніда Самійловича та 45-річчю кафедри фізіології людини і тварин СНУ імені Лесі Українки.

У рамках наукового заходу – відкриття кабінету-музею імені Леоніда Гіттіка й інтернет-конференція.

Серед учасників – провідні науковці країни та зарубіжжя, лікарі, колеги та друзі вченого.

Наукова програма академічних читань передбачає такі тематичні напрями:

- сучасні проблеми нейрофізіології та психофізіології;

- фізіологія вісцеральних систем людини;

- структурно-функціональні особливості сенсорних та моторних функцій людини;

- актуальні проблеми клінічної неврології;

- біоетичні аспекти медичних та біологічних досліджень.

Середа, 8 Червень, 2016 - 09:30
Субота, 11 Червень, 2016 - 18:00
бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30а).