Головна / Усі події / Academ-Business HUB пропонує психологічні тренінги для зняття агресії, подолання ігроманії та залежності від ґаджетів у дітей і молоді

Academ-Business HUB пропонує психологічні тренінги для зняття агресії, подолання ігроманії та залежності від ґаджетів у дітей і молоді

Команда Академ-Бізнес ХАБу СНУ імені Лесі Українки має на меті проводити щотижневі психологічні тренінги для зняття агресії, подолання ігроманії та залежності від ґаджетів у дітей та молоді. Можлива психологічна підготовка дітей до школи. А також розглядатимуться інші пропозиції, що надходитимуть від зацікавлених осіб.

Практикуватиметься казкотерапія та арт-терапія, робота з метафоричними картами-тестами, які допомагають зрозуміти характер людини. 

Казкотерапія передбачає колективне складання казок: кожен говорить по реченню, і так виходить цілісний текст казки. Це особливо цікаво дітям, розвиває їхню творчість, мислення, риторику. 

Друге передбачає малювання малюнків на різні теми. За малюнками психолог може визначити настрій, психоемоційний стан людини, її проблеми, комплекси, т. д. Це корисно як для дітей, так і для дорослих. 

Одним із варіантів арт-терапії є колективний малюнок, де кожен учасник щось домальовує – і так складається цілісна картина. Це є тестом на вміння розуміти інших людей, на спроможність налагоджувати взаєморозуміння й працювати в команді.

Щодо метафоричних карт-тестів, то їх є кілька видів:

1)          класичні – таро Артура Уейта;

2)          ошо-дзен – таро (пов’язані зі східною філософією);

3)          казкові – метафоричні карти (найцікавіші для роботи з дітьми).

Благодійний внесок з одного учасника – 50 грн

Заняття проводитимуться щочетверга, початок о 16 годині в приміщенні AB HUB (бібліотека СНУ імені Лесі Українки, 5-й поверх, вул. Винниченка, 30а). 

Дата та час події: 
Четвер, 2 Серпень, 2018 - 16:00
Кінець події: 
Четвер, 30 Серпень, 2018 - 18:00
Місце проведення події: 
бібліотека СНУ імені Лесі Українки, 5-й поверх, вул. Винниченка, 30а).