Головна / Творчі колективи / Школа східного танцю «Аміра»

Школа східного танцю «Аміра»

Школа східного танцю «Аміра»

В жовтні 2011 року на базі студенток Волинського національного університету імені Лесі Українки було засновано студію східного танцю «Перлина», керівник багаторазова призерка всеукраїнських та міжнародних конкурсів, нині Чемпіонка України 2012 та 2013 року Анжеліка Арутюнян.

За плідні роки праці колектив створив велику кількість сольних та групових номерів, став призером Першості України зі східних танців «Захаріт» 2012, Чемпіонами Західного регіону із сучасної та естрадної хореографії 2012 року, Чемпіонами України 2013 року (чемпіони в номінації класичний белліданс, та белліданс-шоу).

В вересні 2013 року студію східного танцю «Перлина» було перейменовано та перекваліфіковано у школу східного танцю «Аміра». Школа працює у таких напрямках: класичний белліданс, белліданс-шоу, арабський фольклор. Учениці мають можливість виступати на різноманітних загальноуніверситетських, та міських, брати участь у конкурсах і фестивалях, навчатися у кваліфікованих педагогів та отримувати не лише відмінні танцювальні вміння, а й просто гарний настрій.