Головна / Творчі колективи

Творчі колективи

Школа східного танцю «Аміра»

В жовтні 2011 року на базі студенток Волинського національного університету імені Лесі Українки було засновано студію східного танцю «Перлина», керівник багаторазова призерка всеукраїнських та міжнародних конкурсів, нині Чемпіонка України 2012 та 2013 року Анжеліка Арутюнян.

За плідні роки праці колектив створив велику кількість сольних та групових номерів, став призером Першості України зі східних танців «Захаріт» 2012,...

Квартет „Акорд”

Квартет „Акорд”

Квартет „Акорд” створений у 1995 р. зі студентів Інституту мистецтв ВДУ імені Лесі Українки. Художній керівник заслужений діяч мистецтв України Андрій Миколайович Гордійчук.
Квартет „Акорд” лауреат 12-ти Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів та конкурсів. Творчо співпрацює з духовим оркестром повітряних сил Німеччини.
Творчий доробок колективу...

Тріо бандуристок "Дивоструни"

Тріо бандуристок "Дивоструни" 

Тріо бандуристок «Дивоструни» СНУ ім. Лесі Українки – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і музичних фестивалів:

  • Катерина Ковальчук
  • Алла Клімук
  • ...
Ансамбль народних інструментів "Джерела"

Ансамбль народних інструментів "Джерела" СНУ імені Лесі Українки

Склад учасників:

  • Жанна Клименко (скрипка)
  • Максим Халамейда (сопілка, окарина, флейта Пана)
  • Всеволод Лазука (баян)...

ТАНЦЮЮТЬ ВСІ... У СНУ!!!

Значну роль у вихованні внутрішньої культури людини та формуванні її художніх смаків відіграє Бальний Танець. І чим раніше починається процесс залучення людини до занять бальною хореографією, тим культурнішою та інтелігентнішою вона стає в спілкуванні.
У 2006 році на прохання викладачів університету в Центрі культури та дозвілля була створена...

Сторінки