Головна / Блоги / Блог Студентської ради

Блог Студентської ради

Студентська рада СНУ імені Лесі Українки

Студентське самоврядування у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки – це реальна здатність осіб, які навчаються в університеті самостійно вирішувати усі питання студентського життя в межах компетенції, визначеної Положенням про студентське самоврядування.

Вищим представницьким органом студентського самоврядування університету є Студентська рада університету.

Студентська рада – це об’єднання. Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок. Об’єднання ідей. Об’єднання навчальної і творчої справи. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи.

Студентська рада – це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, котрі хочуть, можуть и вчаться організовувати, слухати, керувати.

Студентська рада – це допомога. Допомога різностороння, але необхідна. Допомога студентам у вирішенні навчальних процесів, згуртуванні і організації роботи групи, різних курсів, факультетів. Допомога викладачам у пошуку спільної мови зі студентами. Допомога у створенні іміджу вузу.

Студентська рада – це організація. Організація святкових подій, ділових зустрічей, інтелектуальних ігор, спортивних змагань і т.д. Організація дозвілля студентів. Організація свого майбутнього.

Студентська рада – це ідеї. Ідеї, які вирують, витікають у проекти і реалізуються. Ідеї, від яких залежать студентські події.

Студентська рада – це бажання. Бажання досягти успіху. Бажання працювати і отримувати від цього задоволення. Бажання бути в центрі уваги. Бажання вчитися. Бажання крокувати разом з часом.

Студентська рада – це команда. Команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями.

Контакти:

Голова Студентської ради – Ковальчук Володимир