Головна / Публікації / Зустрічі з бійцями добровольчих батальйонів

Зустрічі з бійцями добровольчих батальйонів

10 вересня на історичному факультеті було насичене цікавими подіями. Спершу відбулася зустріч студентів із заступником командира полку «Азов» Андрієм Дяченком. В недалекому минулому боєць був студентом, отримав фах історика, а сьогодні аспірант кафедри нової та новітньої історії України. Андрій розповів історію створення полку «Азов», його сучасний стан, перспективи. Студенти мали змогу оглянути кілька короткометражних роликів, відзнятих військовими журналістами безпосередньо під час боїв на сході. На факультет Андрій завітав не один, а разом зі своїми бойовими товаришами. Гості принесли макети зброї, які стали наочністю під час розповідей про бої та оборону українських міст.

Крім того, протягом кількох днів студенти та викладачі історичного факультету мали змогу оглянути фотовиставку Руслана Ганущака, військового репортера полку «Азов».

Пізніше на факультеті розпочалася друга подія – засідання першого в цьому навчальному році політологічного клубу. Гостем став Олександр Кралюк, боєць добровольчого батальйону «Айдар». Олександр закінчив виш за спеціальністю «Експлуатація атомних енергетичних установок», працював на Чорнобильській АЕС, з 2008 року – підприємець. Нині Олександр Кралюк передусім військовий, який бере участь у бойових діях у складі добровольчого батальйону.

Студенти залишились дуже задоволені, адже таке живе спілкування з бійцями дозволяє їм краще зрозуміти побут бійців, почути про реальні події на сході.

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО,

заступник декана з виховної роботи історичного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело