Головна / Публікації / Зустріч студентів спеціальностей «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство» з представниками Державної екологічної інспекції у Волинській області

Зустріч студентів спеціальностей «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство» з представниками Державної екологічної інспекції у Волинській області

На кафедрі лісового та садово-паркового господарства медико-біологічного факультету 10 жовтня відбулася зустріч студентів із представниками Державної екологічної інспекції у Волинській області.

Начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук ознайомив студентів із завданнями і практичною діяльністю екологічної інспекції, а також з основними положеннями законодавства України у питаннях користування природними ресурсами. Гість зупинився на питанні працевлаштування майбутніх випускників лісової галузі, зокрема озвучив обов’язки працівників та вимоги для працевлаштування в екологічній інспекції.

Начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів Антоніна Мовяк розповіла про державний контроль діяльності підприємств, види перевірок, напрями діяльності та структуру екологічної інспекції.

Студенти отримали відповіді на питання: чи можна власнику приватної ділянки використовувати самосів дерев, як оформити дозвіл на створення водойми, яка адміністративна відповідальність настає за порушення екологічних норм тощо.


Колектив кафедри лісового та садово-паркового господарства і студенти висловлюють вдячність за цікаву зустріч із працівниками Державної екологічної інспекції.

Кафедра лісового та

садово-паркового господарства

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове