Головна / Публікації / Зустріч із видатним сином Волині – засновником «Розмаю» Леонідом Кужелюком

Зустріч із видатним сином Волині – засновником «Розмаю» Леонідом Кужелюком

Зустріч із видатним сином Волині – засновником «Розмаю» Леонідом Кужелюком

Нині в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки триває тиждень факультету культури і мистецтв. Увесь тиждень переповнений різноманіттям заходів, які організовують викладачі спільно зі студентами. До факультету навідуються знані в мистецькому колі виконавці, початківці, педагоги й учні коледжів, загальноосвітніх і музичних шкіл міста й області. Але найяскравішою подією тижня, на нашу думку, стала зустріч із талановитою, непересічною особистістю, засновником і багаторічним керівником фольклорного ансамблю «Розмай» Леонідом Кужелюком.

Гучними оплесками та щирими усмішками зустрічали Леоніда Миколайовича колишні та нинішні учасники колективу, його учні, колеги, викладачі, студенти, гості мистецького заходу. Уклінно дякували митцю за його титанічну та копітку працю, заснування й уміле керівництво ансамблем, якісне та доступне написання музичних композицій, формування традицій і любов до музики, співу. Зокрема, Олександр Марач, який нині очолює «Розмай», висловив свою вдячність за те, що: «Ви дали мені доступ до музики, хороших людей, традицій, які ми зберігаємо до сьогодні. Традиції – це святая святих, вони народжені, щоб пропагувати колектив, аби він жив, розвивався. За час функціонування «Розмаю» в ньому формувалися сімʼї з його учасників, а це майже двадцять пар. Ми гордимося вашою копіткою працею, нотною палітрою якісно доступних великих композицій. Сьогодні вас вітає молодий колектив «Розмай», який братиме участь у наступному ювілейному концерті».

Теплі слова вдячності на адресу шанованого гостя линули від в.о. декана факультету культури і мистецтв, кандидата мистецтвознавста Віталія Охманюка, народного артиста України, професора кафедри історії, теорії мистецтва та виконавства Василя Чепелюка, завідувача кафедри історії, теорії мистецтва та виконавства, кандидата мистецтвознавства, доцента Лариси Ігнатової та інших.
Музичне вітання, подароване Леоніду Миколайовичу молодими розмаївцями, розпочалося з «візитної картки» колективу – пісенної композиції «Волинь моя». Поміж великої кількості виконаних вокально-хореографічних композицій зі сцени пролунало й традиційне: «Зичимо Вам усім сонячних ранків, чистих світанків, променів сонця у кожне віконце, щирої ласки, душевної казки, щастя без ліку на довгії літа» та співоче побажання «Многая літа»!

Леонід Миколайович дякує за теплу та душевну зустріч, музичні вітання, які подарували йому приємні спогади та наповними незабутніми враженнями. 

На завершення було зроблено спільне фото з Леонідом Кужелюком.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело