Головна / Публікації / Знайди себе з факультетом іноземної філології!

Знайди себе з факультетом іноземної філології!

Знайди себе з факультетом іноземної філології!

4 березня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся день відкритих дверей на факультеті іноземної філології.

Майбутніх випускників – потенційних абітурієнт вітала декан факультету Лариса Макарук. Лариса Леонідівна розповіла присутнім про факультет іноземної філології – один із найбільших в університеті, науково-дослідну діяльність і навчально-виховну роботу студентів, центри вивчення різних мов, які діють при факультеті, і запросила школярів до навчання у СНУ імені Лесі Українки.

Свою історію успішної самореалізації повідала засновниця мережі мовних центрів «Мандарин» Юлія Яковлюк, яка навчалася на факультеті іноземної філології і в школі якої працюють випускники вишу. Юлія запевнила абітурієнтів у правильності обрання саме цього факультету, адже знання іноземних мов відкриває шлях до особистої справи, подорожей світом і нових знайомств.

Студдекан факультету Тетяна Саганюк розповіла майбутнім абітурієнтам про студентське самоврядування у виші та заходи, які організовує активна молодь, а голова профкому студентів Дарина Корець – про структуру, яку очолює, захист прав та інтересів спудеїв, допомогу у власній реалізації.

Продовжився захід виступами викладачів і студентів різних спеціальностей про кафедри, які вони представляли, свій досвід навчання, перспективи працевлаштування тощо.

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове