Головна / Публікації / Жоден солдат не має гинути. Жодна дитина не повинна втрачати батька

Жоден солдат не має гинути. Жодна дитина не повинна втрачати батька

Замість того, аби купувати квитки, глядачам вистави Американського клубу «Велетенське радіо», що проходила 5 червня, запропонували зробити благодійний внесок 5 гривень на придбання книг для дітей тих солдатів, які загинули або були поранені в боях на сході України.

Ідея належала директорові Клубу й режисерові згаданої вистави Джону МакКейб-Янкі, фулбрайтівському вченому зі США, який перебував у нашому університеті впродовж цього навчального року. Пан МакКейб-Янкі, який нещодавно вже повернувся на батьківщину, так прокоментував своє рішення: «Дотепер мені щастило ніколи не жити в країні, що воює на своїй землі. Я полюбив Україну і відчув, що можу бодай чимось допомогти, аби полегшити страждання людей від цієї війни. Ось чому я вирішив зробити цей скромний унесок до справи миру».

Американський учений разом із колегою по кафедрі загальної та соціальної психології Оксаною Соловей, яка співпрацює з Волинським регіональним координаційним центром допомоги учасникам АТО, на одержані від вистави кошти придбали книги для навчання дітей англійської мови. 15 червня вони особисто відвідали Центр і передали дарунок його працівникам – волонтеркам Інні Новиковій й Юлії Білашук. Під час вручення пан МакКейб-Янкі зазначив: «Жоден солдат не має гинути. Жодна дитина не повинна втрачати батька. Ці книги, можливо, допоможуть нам навчитися краще розуміти одне одного, щоб ніколи в майбутньому ці війни не повторювалися».

Вл. інф.

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело