Головна / Публікації / «Живемо і розвиваємося, поки пам’ятаємо»: представники Лесиного вишу вшанували добровольців

У луцькому кафедральному Свято-Троїцькому соборі з нагоди Дня добровольця відбулося вшанування воїнів, які з власної ініціативи стали на захист України.

Молебень, під час якого присутні помолилися за мир в Україні та здоров’я добровольців і всіх українців, очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Владиці співслужили волинські капелани, які на початку війни добровільно поїхали на фронт, щоб підтримувати воїнів.

«У час небезпеки та випробувань не тільки фахівці стають на захист Батьківщини, а й люди, які не можуть спокійно реагувати на те, що відбувається на їхній землі. Велика любов, яка є в нашому серці до матері України, надихає нас на подолання труднощів. Ми зібралися, щоб помолитися за тих, кого бачимо живими та здоровими, за тих, кого з нами немає, і водночас надихнутися для праці заради майбутнього», – сказав владика Михаїл і закликав усіх до єдності у протистоянні ворогу.

У спільній молитві у кафедральному соборі взяли участь керівництво та працівники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Ректор Анатолій Цьось вручив подяки добровольцям і військовим капеланам – студентам і випускникам вишу. Анатолій Васильович також закликав пам’ятати усіх полеглих, серед яких були і студенти нашого університету – Андрій Снітко, Артем Карабан і Станіслав Потапчук.

Опісля добровольці з духовенством й усіма присутніми вирушили до стели пам’яті «Герої Небесної Сотні – загинули за єдність України». Після панахиди всі присутні поклали до пам’ятного фотостенда квіти.

«Вшанування добровольців, які стали на захист України, дуже потрібне. Ми доти живемо і розвиваємося як нація, поки бережемо пам’ять про загиблих і допомагаємо тим, хто вижив. Тоді в нас є перспектива розвитку», – підсумував ректор Анатолій Цьось.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове